ماژول فیبر نوری سیسکو XFP-10GLR-OC192SR

ماژول فیبر نوری سیسکو XFP-10GLR-OC192SR

 13,000,000

مشخصات فنی ماژول فیبر نوری سیسکو XFP-10GLR-OC192SR :
نام محصول : XFP-10GLR-OC192SR
ابعاد ماژول فیبر نوری سیسکو : 13*55*8 میلی متر
نرخ انتقال اطلاعات : 10 گیگابیت بر ثانیه
نوع ماژول : XFP
نوع تکنولوژی ارتباطی : wired
نوع کابل بندی : 10GBase-LR
طول موج :1310 نانومتر
حداکثر فاصله : 10 کیلومتر
نوع فیبر : SMF
نوع کانکتور : Dual LC
دما : 5 تا 70 درجه
استاندارد : IEEE 802.3ae

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول فیبر نوری سیسکو XFP-10GLR-OC192SR”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *