ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SM

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SM

 3,150,000

مشخصات فنی ماژول SFP سیسکو GLC-LH-SM :
ابعاد : 8.5*13.4*56.5 میلیمتر
وزن : 75 گرم
نوع فیبر : MMF
پورت انتقال : 1000BASE-LX/LH
طول موج دریافت و ارسال : 1260 تا 1355 nm
میانگین طول موج : 1310nm
قدرت ارسال داده : 3 تا 9.5 dBm
قدرت دریافت داده : 3 تا 20 dBm
حجم هسته : 62.5 میکرومتر
پهنای باند کانال : 500MHz

10 در انبار

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SM”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *