ماژول سیسکو Module Cisco SFP10G-LR

ماژول سیسکو Module Cisco SFP10G-LR

 6,200,000

توضیحات

ماژول شبکه Module Cisco SFP10G-LR

SFP+ transceiver module-LR
Form Factor:Plug-in module
Cabling Type:10GBase-LR, 10GBase-LW
Optical Wave Length:1310 nm
Data Link Protocol:10 Gigabit Ethernet
Max Transfer Distance:10 km

Dimensions (WxDxH):1.3 cm x 5.8 cm x 1.4 cm
Designed For:P/N: A9K-16T/8-B,ME-3600X-24FS-M, ME-3600X-24FS-M=, ME-3600X-24TS-M, ME-3600X-24TS-M=, ME-3800X-24FS-M, N7K-F132XP-15 N7K-M132XP-12L, N7K-M132XP-12L,N7K-M132XP-12-RF, WS-C4948E-F, WS-X45-SUP7-E,WS-X45-SUP7L-E,WS-X45-SUP7L-E/2,WS-X45-SUP7L-E,WS-X4712-SFP+E,WS-X4712-SFP+E

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول سیسکو Module Cisco SFP10G-LR”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *