EMC

EMC

شرکت EMC یک شرکت آمریکایی و چند ملیتی است که در سال 1979 تأسیس شده و در زمینه های امنیت اطلاعات، آنالیز داده ها، ذخیره و مجازی سازی داده ها و مدیریت اطلاعات است. این شرکت در حال حاضر به عنوان بزرگترین ارائه دهنده سیستم های ذخیره سازی داده های کامپیوتری شناخته می شود.

شرکت EMC محصولات و راهکارهای جامعی را در زمینه زیرساخت های اطلاعاتی و ذخیره اطلاعات ارائه کرده است. از این محصولات می تواند به تجهیزات ذخیره سازی جامع و پیشرفته EMC VMAX برای شرکت های بزرگ، تجهیزات ذخیره سازی EMC VNX برای شرکت های متوسط و محصولات متنوع و جامع تهیه نسخ پشتیبان در محیط های مبتنی بر دیسک اشاره نمود.

از آنجا که اطلاعات موجود در سازمان (نظیر فایل ها، برنامه های مالی، اتوماسیون اداری و فرایندها، نامه ها و …) حاصل کار ده ها نفر از پرسنل سازمان بوده و برای سازمان ها نوعی دارایی نامشهود حساب می شود، ذخیره سازی و بازیابی این اطلاعات در یک فضای امن یک ضرورت اجتناب ناپذیر و یکی از نگرانی های سازمان هاست.  بنابراین سازمان ها نیاز به تجهیزاتی دارند که قابلیت اطمینان بالایی در حفظ امنیت اطلاعات سازمان داشته باشد.

EMC-storage

EMC که یکی از پر طرفدارترین تولید کننده های تجهیزات ذخیره ساز در دنیاست گزینه بسیار خوبی برای سازمان های متوسط و بزرگ است که این سازمان ها می توانند بسته به نیازهای خود یکی از مدل های ذخیره ساز EMC را انتخاب نمایند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نماد ها


logo-samandehi

درباره ما


تهران، بزرگراه جلال آل احمد، گیشا، بین خیابان آرش مهر و پاتریس لومومبا، پلاک 18، واحد 4 ساعت کاری: شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ الی 17 پنجشنبه ها 9 الی 13

88282137 88261957 88245876 88287272 88285511

۲۱۴۲۶۹۵۰۶۲

info [at] afrasrv.ir

مجوز ها


ما بنیان خود را بر استفاده از متد‌های نوین و استانداردهای بین‌المللی بنا نهاده، تا بتوانیم با تکیه بر تجربه ده ساله مدیران خود هر چه بیشتر اعتماد و وفاداری مشتریان خود را جلب نماییم. ما بر آن شدیم تا در تمامی زنجیره تامین از خرید تجهیزات تا نصب، راه اندازی، اصالت سنجی و پشتیبانی آنها سرویس دهی کنیم تا در هر مرحله آرامش مشتریان خود را با کیفیت بالای خدمات و گارانتی بدون قید و شرط فراهم کنیم.