اجرای پروژه​

با ما بهترین باشید

بسیاری از سازمان ها در کنار نیاز به خرید تجهیزات شبکه یا مراکز داده، نیازمند دریافت راهکارهایی برای استفاده از این تجهیزات هستند. پیاده سازی و راه اندازی این تجهیزات از یک طرف، و طراحی شبکه و مراکز داده قبل از تأمین تجهیزات و اینکه با توجه به نیاز سازمان چه تجهیزاتی باید تهیه شود از طرف دیگر، مواردی هستند که توسط کارشناسان خبره باید تصمیم گیری شوند زیرا در غیر این صورت سازمان متحمل هزینه های سنگینی خواهد شد.

به همین خاطر، شرکت افرا فناوری ایکاد ، در کنار تأمین تجهیزات، اقدام به طراحی، پیاده سازی و تأمین امنیت شبکه ها و مراکز داده می کند. کارشناسان ما در گام نخست اقدام به نیازسنجی سازمان و اینکه چه کارکردی از شبکه مورد انتظار سازمان است می نمایند و پس از آن شروع به طراحی شبکه می کنند. در این مرحله از طراحی شبکه، تکنیک‌ها و الگوریتم‌های متفاوتی برای تولید توپولوژی شبکه استفاده می‌گردد. این مرحله خود شامل بخش هاي مختلفی نظیر مشخص نمودن محل لینک‌ها و نودها، مسیریابی ترافیک و دسته‌بندی تجهیزات می‌باشد. در مرحله بعدی نیز تحلیل هایی نظیر هزینه و قابلیت اطمینان شبکه انجام می شود و برای شروع اجرا و پیاده سازی به تأیید کارفرما می رسد.

از آنجا که شرکت افرا فناوری ایکاد خود تأمین کننده تجهیزات شبکه است و کارشناسان مجربی را در اختیار دارد، خدمات طراحی شبکه این شرکت برای سازمان ها بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.

مشتریانی که به ما اعتماد کرده اند

نماد ها


logo-samandehi

درباره ما


تهران، بزرگراه جلال آل احمد، گیشا، بین خیابان آرش مهر و پاتریس لومومبا، پلاک 18، واحد 4 ساعت کاری: شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ الی 17 پنجشنبه ها 9 الی 13

88282137 88261957 88245876 88287272 88285511

۲۱۴۲۶۹۵۰۶۲

info [at] afrasrv.ir

مجوز ها


ما بنیان خود را بر استفاده از متد‌های نوین و استانداردهای بین‌المللی بنا نهاده، تا بتوانیم با تکیه بر تجربه ده ساله مدیران خود هر چه بیشتر اعتماد و وفاداری مشتریان خود را جلب نماییم. ما بر آن شدیم تا در تمامی زنجیره تامین از خرید تجهیزات تا نصب، راه اندازی، اصالت سنجی و پشتیبانی آنها سرویس دهی کنیم تا در هر مرحله آرامش مشتریان خود را با کیفیت بالای خدمات و گارانتی بدون قید و شرط فراهم کنیم.